Home Menu

JOGA LIFE

blog o jogińskim stylu życia by Kasia

E-Wiza – Jakie przepisy obowiązują w Kenii?

Elektroniczna wiza do Kenii, czyli rozwiązanie na podróż bez zbytecznych formalności.

Wakacje w Kenii są od niedawna coraz bardziej popularne. Ów afrykański kierunek kusi turystów piękną pogodą i sezonem, który trwa praktycznie rzecz biorąc przez okrągły rok, z poetycznymi plażami i okazją do współżycia z dziką przyrodą. W zgodzie z aktualnymi regułami, wymagana jest wiza do Kenii,, jaką muszą kupić zarówno turyści, dodatkowo osoby podróżujące w sprawach służbowych. Z wizowego obowiązku zwolnione są wyjątkowo dzieci poniżej pułapu 16-go roku życia, które podróżują do Kenii pod opieką opiekunów.

Żeby otrzymać wizę, nie jest wymagane dopełniać żadnych formalności!

We współczesnych czasach żeby otrzymać wizę, wcale nie trzeba stać w kolejce bądź biegać po referatach. Wszystkie formalności można dostosować w domu, paroma kliknięciami myszką. Jest to nadzwyczaj wygodne dla zapracowanych osób, które przewidują wyjazd oraz nie posiadają czasu na wielką biurokrację. Wiza jest możliwa do otrzymania na lotnisku, aczkolwiek co jeśli zapomnimy ze sobą żądanego pozwolenia i nie będzie ona nam wydana?

Wniosek wizowy do Kenii jest możliwość dostarczyć niezwykle prosto poprzez internet. Żeby mieć pewność prawidłowego wnioskowania o dokument, warto skorzystać z agencji wizowego pośrednictwa, która się zajmie wykonaniem wizy w bezproblemowy i szybki sposób. Przy pomocy pośrednika jest możliwe osiągnąć dowolny typ wizy, w zależności od planowanej długości pobytu na terenie Kenii.

Jakim sposobem możliwe jest aplikować o wizę elektroniczną?

Wniosek związany z wizą do Kenii załatwia się drogą internetową. Do wniosku w jakim powinno się zaznaczyć wariant wizy o którą aplikujemy, trzeba dorzucić skan paszportu – musi być on ważny przez co najmniej 180 dni od daty powrotu z Kenii. Konieczny będzie dodatkowo kolorowy skan zdjęcia w wymiarze paszportowym, lotnicza rezerwacja bądź hotelowa. Wykonanie wizy nigdy nie zespala się z dużymi opłatami – pod obserwację jest brana cena pośrednictwa oraz zapłata konsularna, zależna od rodzaju wizy. Dzięki drodze online kategorycznie unikamy jednakże załatwiania formalności, a samo dostarczenie wniosku trwa nie dłużej aniżeli kilkanaście minut. Typowy czas tworzenia wizy elektronicznej to jedynie 2 dni robocze.

Zobacz również:

kenya evisa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *