Home Menu

JOGA LIFE

blog o jogińskim stylu życia by Kasia

Otrzymanie e wizy do Australii

W jaki sposób otrzymać wizę do Australii dla obywatela Ameryki?
Australia to państwo znajdujący się na niejednej podróżniczej liście. Ze względu na swą odległość, a także wiele niezwykłych oraz idealnych lokalizacji wciąż jest celem dla podróżników z całego świata. Odwiedzenie Sydney Opera House, zabawa z kangurami lub odwiedzanie Tasmanii oraz słynnych diabłów tasmańskich, dostarcza wielu niezapomnianych doświadczeń.

Jeśli zdecydujemy się już na to, że chcemy nabyć bilet lotniczy i wybrać się na ten niezwykły kontynent, jaki jednocześnie jest również państwem, musimy mieć na uwadze, że aby mieć sposobność przekroczenia australijskiej granicy, musimy otrzymać na to pozwolenie.

W związku z czym, koniecznym jest przesłanie aplikacji wizowej do ambasady australijskiej. Na szczęście, jak się okazuje, nie jest to wcale trudna czynność toteż wniosek wizowy możemy wysłać internetowo. Jak prędko uzyskamy wizę, zależeć będzie od tego, z jakiego powodu się tam udajemy. Jeśli jesteśmy obywatelami Stanów Zjednoczonych i fantazjujemy o tym, aby odwiedzić tak daleki kontynent, to będzie nam do tego potrzebna e wiza do Australii. Tego typu wiza wydawana jest na czas 90 dni oraz możemy ją użyć maksymalnie przez rok od czasu jej uzyskania.

Jeżeli zapragniemy, żeby podróżować do Australii na pewien okres w celach zarobkowych, wówczas naturalnie mamy taką możliwość. Mieć na uwadze jednak trzeba, że wiza do rozpoczęcia pracy sezonowej wydawana jest tak jak wiza turystyczna, na okres 90 dni, a jej właściciel ma tym razem najwięcej 90 dni od momentu uzyskania wizy, żeby wjechać na terytorium Australii.

Osoby, które otrzymały ofertę pracy na obszarze Australii w ramach kontraktu na przykład na czas 3 lat, to australijska wiza jest w stanie być im przyznana jedynie na podstawie pozwolenia wydanego przez ambasady Australii, z kolei wnioskującym powinna być strona zapraszająca, czyli nadchodzący pracodawca, który będzie dawał nam zatrudnienie. Na tej podstawie wiza zostaje przyznana na czas trwania kontraktu.

Podobne wyszukiwania:
australia visa for us citizen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *