Home Menu

JOGA LIFE

blog o jogińskim stylu życia by Kasia

Kanada eTA – kanadyjska wiza online

Wiza zaplecza PL. Canada visa online – co trzeba wiedzieć?


Wycieczka do Kanady może okazać się znakomitą przygodą, aczkolwiek pamiętać należy o, że podróżując samolotem należy należycie się do niej przygotować. W pierwszej kolejności trzeba złożyć wniosek Canada visa online.

Po co wymagana jest tak faktycznie eTA Canada?


Elektroniczna visa canada stworzona została przede wszystkim po to, by jednostki udające się do Kanady miały 100% pewności, że na granicy nie będą posiadać żadnych większych trudności. Mieć na uwadze trzeba za każdym razem o tym, że eTA Canada w żadnym wypadku nie daje zapewnienia, że będziemy mogli przekroczyć granicę Kanady. Każdy turysta powinien przygotować się na rozmowę z pracownikiem emigracyjnym.

Jak można zdobyć eTA Canada?

Najwygodniejszym wyjściem jest naturalnie skompletowanie wniosku przez Internet. Mogą tego dokonać wszystkie osoby które, posiadają dostęp do internetu oraz zdołają dokonać płatności przez Internet. Canada visa online wiąże się z opłatą aplikacyjną.

Jakie zapytania znajdują się we wniosku?

Jeżeli chodzi o same pytania to dotyczą one podstawowych danych osobowych: imię, nazwisko, data i miejsce urodzenia, płeć, narodowość, seria paszportu oraz jego ważność itp. We wniosku należy ustalić także z którą kwotą finansową zamierza się wjechać do Kanady. W sieci można odszukać internetowe przewodniki, dzięki któremu zapewne każdy będzie w stanie uzupełnić wniosek, nawet bez znajomości języka angielskiego. Wypełnienie wniosku powinno zająć mniej więcej 15-20 minut.

Jak długo oczekuje się na e-wizę?


Przy wypisywaniu wniosku należy podać bez wątpliwości swój mail, na który po paru minutach pojawi się informacja o pomyślnym potwierdzeniu eTA.

W niektórych sprawach konieczne jest aczkolwiek uzupełniające skontrolowanie, w takim razie na maila zostanie przekazana informacja, że konkretny wniosek wymaga specjalnej weryfikacji, więc na reakcję należy poczekać 1-3 dni. Powinno się nadmienić także i o tym, iż eTA jest automatycznie łączona z paszportem, toteż nie należy go drukować.

Więcej informacji:
Canadian eta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *